WARSZAWA/CWC/-9.09.2006

sędzia:A.Sękowska-Miros
foto:S.Kozłowska                                                                         foto serwis WSN
źródło:serwis WSN

PSY

Klasa szczeniąt

1.wo. FARGO BUCK Adoxa
2.WO.A'FINCH M & M Moonlight Silver Shadow , wł. Pacholczyk Adam,


klasa młodzieży
1.dosk.Zw.Mł.NJwR  BOND Geslander, zgł: Stachowiak Grzegorz
2.dosk.EMPIRE IL BIANCO CAGNOLINO , zgł: Bolesta Sylwia,
3.bdb.GERWAZY Magnaterios, zgł: Hołodowicz Małgorzata
4.bdb.GUSTAW Magnaterios, zgł: Hołodowicz Małgorzata
dyskw.ROBI Montezuma, zgł: Kreyser Joanna

Klasa championów
1 dosk .CWC,NPwR,BOB RAMMSTEIN AT Grandiflora (FCI),  Blascinska Eva

SUKI

Klasa szczeniąt
1.wo.Achnamara FCI CRISPY , zgł: Kalisiak Małgorzata
2.wo.PETIT CADEAU DE Gryfindor, zgł: Szulżycka Aneta

klasa młodzieży

1.dosk.Zw.Mł.BLANKA Geslander, zgł: Reisch Bożena,
2.dosk.ENIGMA il Bianco Cagnolino, zgł: Skiba Agnieszka,
3.dosk.EXTRA il Bianco Cagnolino, zgł: Kozłowska Sylwia,


4.dosk.REAL RHAPSODY Grandiflora, zgł: Dolińska Agata
   dosk.AURA Skrawek Nieba, zgł: Klimczak Aleksandra,
   dosk.BAJA Witobelanka, zgł: Dolińska Agata,
   dosk.CANDY BUCK Adoxa, zgł: Miąsek Jolanta,
   dosk.CHWILKA Big White, zgł: Żurowska Monika,
   dosk.CON GRAZIA DI GRANDIFLORA , zgł: Żurakowski Łukasz,
   dosk.DEMI Adoxa, zgł: Małecka Marzena,
   dosk.RAISA Montezuma, zgł: Kreyser Joanna,

klasa pośrednia
1.dosk.CWC LOLA White Devil, zgł: Borek Grażyna,A.Szulżycka
2.dosk.EVITA vom Deipen Brook, zgł: Kilińska Urszula,
3.dosk.LOLITA Nie Bez Znaczenia, zgł: Oleksiak Robert,
4.dosk.UNA Fanbellina, zgł: Morawska Anna,
   dosk.BEZA Syncytia, zgł: Skoraczewska Lucyna,

Klasa otwarta
1.dosk.CWC ASPRI NEA z Księżopola, zgł: Zumis Emanuel, Legionowo
2.dosk.JENIFER LOPEZ z Księżopola, zgł: Kawalska Katarzyna, Warszawa
3.dosk.LEJDY Montezuma, zgł: Zielińska Dorota
4.dosk.LEGUMINKA Alia res, zgł: Szuba Katarzyna
  dosk.ANDALUZJA Vena, zgł: Olma Joanna

Klasa championów
1 dosk. CWC NSwR  UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor  wł. A. Kryszak