WARSZAWA/CACIB/-9.07.2005
              
GALERIA ZDJĘĆ

 
Judge: M.Steinbacher (A)
ex- ocena doskonała v.g.- bardzo dobra
MALES - puppy cl.
1 v.p. Best Puppy in Breed MILO Alia Res to U.Kilinska

MALES - junior cl.
1 ex.,CAJC, Jun.Win. ASTERIX Vena to W.Pokora
2 ex. Ashgate CORNUS to M.Kozlowska
3 ex. RAMMSTEIN AT Grandiflora to E.Blascinska
4 ex. RANGER Fanbellina to I.Ciurzynska
in cat.order
v.g. ANGUS Cecylia to Z.Lenard
ex. AQUINO Tecono to E.Hajczuk
ex. ASTOR BUCK Adoxa to M.Zachwieja
v.g. DANGEROUS z Ksiezopola to A.Wolfart

MALES - intermed.cl.
1 ex., CAC White Headline's JUMPING JACK FLASH to I.Sobczynska
2 ex. NESTOR THE FIRST Jarwik to M.Gradek
3 v.g. RICO Ole to A.J.Markowscy

MALES - open cl.
1 ex., CAC, res.CACIB Leonhard's PERFECT POPSTAR to R.Banasik
2 ex. The Dashing Devil's SPECIAL GUY to I.Naze
3 ex. SILVER Adoxa to J.Glab
4 ex. DINO Nie Bez Znaczenia to G.Janczarski
ex. RESTICK RAVENCLOW Beautiful Garden to J.Gorecka

MALES - champion cl.
1 ex., CAC, CACIB, Best Male Alborada BUCK to M.Kozlowska
2 ex. ANVIL Medicus Veterinarius to A.Szulzycka
3 ex. SNOW DANWEST BIMIAN to A.Jachin (LV)
4 ex. GRAFF Adoxa to I.Naze

FEMALES -puppy cl.
1 v.p. LILIANA Nie Bez Zdarzenia to R.Tunkiewicz
2 v.p. LOLITA Nie Bez Znaczenia to R.Oleksiak

FEMALES - junior cl.
1 ex., CAJC, Jun.Win., Best Jun.in Breed JENY Se-La-Vi to I.Dyrek-Klusek
2 ex. NUTSHELL Fanbellina to I.Sobczynska
3 ex. FIONA Biala Osa to M.Borucka
4 ex. ODETT Jarwik to M.Hajkowska
in cat.order
ex. ALEGORIA Vena to B.Tomaszewska
ex. ANABELL Anila Blanca to M.Gos
ex. CELI od Miluchy to A.Dokladna
ex. DORIS Medicus Veterinarius to A.Dambek-Machel
ex. Karamynd FORGET ME NOT to I.Koriat-Zumis, E.Zumis
ex. HEIDI Urwiska Szkocji to K.Krzyzowski
ex. JASMIN Se-La-Vi to I.Zachwieja
ex. JUDITH Se-La-Vi to A.Osinska
ex. RIGHT NOW Grandiflora to R.Jakubowski
v.g.SCHERRY Naster to M.Tengli-Derecka

FEMALES - intermediate cl.
1 ex., CAC, CACIB, Best Fem., BOB VIOLA VIVA Adoxa to M.Kozlowska
2 ex. AMELIA Anila Blanka to R.Fedyk
3 ex. Leonhard's MIRACLE to P.Skrobiszewska
4 ex. KONSTANCJA Vena to D.Czerwinska-Rybska
in cat.order:
ex. ALPI Anila Blanca to A.Skiba
v.g. ALUZJA Big White to A.G.Linek
ex. AMELIA Big White to M.Kawczynska
ex. EMMA Magraf to U.Chojnacka
v.g. ETNA Biala Radosc to J.Krokus
ex. FLY HIGH Grandiflora to E.Blascinska
ex. ICE CREAM Ole to B.Ksiezopolska
ex. LIVIA Rossini to I.Tarka

FEMALES - open cl.
1 ex., CAC SPIRIT OF LOVE the Dashing Devil's to M.Kozlowska
2 ex. SAYA Tecono to W.Bartkowiak
3 ex. LAST DIAMOND TREE Fanbellina to A.Dambek-Machel
4 ex. MATHILDA Vena to T.Schweizer
in cat.order:
ex. CANDY Medicus Veterinarius to A.Dambek-Machel
v.g. CLEO z Ksiezopola to M.Konieczna
ex. DOCIA Nie Bez Znaczenia to D.Plis
v.g. EKSTAZA Strzal w Dziesiatke to M.Zajaczkowski
ex. GABRYSIA Wierszyki to K.Bonicki
ex. KIKA Nie Bez Znaczenia to G.Janczarski
ex. LILO Robiniowe Kwiaty to B.Kwiatkowska
v.g. MARCO Kamieniecka Terierlandia to A.Olszewska
ex. NIKA z Rozy Vetrov to A.Olszewska
ex. PATI z Ksiezopola to E.Samborska
v.g. REA Kamieniecka Terierlandia to J.Kwiatkowska
ex. REA HAFELPUF Beautiful Garden to P.Bukalski
ex. VIKA Zebowa Parafia to A.Dabrowska

FEMALES - champion cl.
1 ex. CAC, res.CACIB OLIVIA Adoxa to M.Kozlowska

FEMALES - veteran cl.
ex. AVENA Adoxa to G.Janczarski

                      
                                          VIOLA VIVA Adoxa- BOB