WYSTAWA ŚWIATOWA-POZNAŃ-10.11.2006

Sędziowie:E.Chwalibóg-psy i suki:szczenięta i młodzież

                   A.Korozs-suki dorosłe

                   J.Le Magnan-psy dorosłe+BOB
WYNIKI:WESTIE SHOW NEWS
FOTO:B.STĘPIEŃ,M.BORUCKA,K.Zawiazała,M.K.Kozłowscy,S.Bolesta,A.Dolińska

PSY

kl.szczeniąt

?
kl.młodzieży
1.dosk.JWW'06 MY NUMBER ONE Superbia-LGrubliaskiene/LTU/


2.dosk.NORIS Happy Naux-N.Uxova/CZ/


3.dosk.Leonhard's JUST SPACEWALKER-A.Schutze/D/


4.dosk.Alborada ARAGORN-J.Pastor,M.Gonsalbo/H/


   dosk.AMARETTO DI Grandiflora-A.Blascinska


   dosk.White DiamantO'LaLa BOLGAR KERTESZ-Z.Szoke,Bolgar


   dosk.BOND Geslander-G.Stachowiak


   dosk.ELROY Sunshine Celebration-M.Krisova
   dosk.HERE I AM vom Deipenbroock-Fam.Deipenbrock
   dosk.PEACEMAKER White Flame-M.Frieman
   dosk.TWEEZERS if Charisma-K.Michalkova


   bdb.AGENT CORNUS Adoxa-M.Parkitna
   bdb.BUDDY ROVER von Steinberg-R.W.Berhauser


   bdb.DOOM DOOM of Doncaster BUttercup-Z.Pingor
   bdb.Ex-Patriot MOONLIGHT SPIRIT-S.Neumann


   bdb.LESTER Solanus-E.Pruchniewicz
   bdb.WD'Olala MC DRIVER-G.Braun


   bdb.Happy White MOVIE-HERO-G.Sallai
   bdb.ROBI Montezuma-K.Kreyser


   bdb.SCOTT'DAMORE My Hairy Braveheart-E.Hyczewska


   bdb.T-BOY of Suprise-A.Vizmathy,C.Hertha
   bdb.Lucky Star's TRUST IN ME-V.Rogulus

 

klasa pośrednia
1.dosk.CWC Faiter ATIV AGRESSIV-I.Zhelonkina/RUS/


2.dosk.Bellevue HAPPY FORTUNE-K.v.d.Veen/NL/


3.dosk.ACE OF DIAMONDS dMDMG-A.Vizmathy/H/


4.dosk.COBYVictis-E.Iłczyk


   dosk.Achnamara BACK TO THE FUTURE-A.Tyfa
   dosk.JEVINGTON Havluv Kopec-D.Pilarova
   dosk.PACE -MAKER iz Usadby Voronovo-E.Evseeva
   dosk.TIMMY 4ME z Księżopola-m.Baron
   bdb.LEONARDO nie bez Znaczenia-K.Kiełbasiewicz
   bdb.ULAINRICHY WHITEBALLHEAD-I.Sture

klasa otwarta
1.dosk.CWC WDO'LaLa MAESTRO-Z.Szoke.E.Dobi/H/


2.dosk. The Dashing Devil's  SPECIAL GUY-I.Naze


3.dosk.The Dashing Devil's SPIRIT OF MINE-K.v.d.Veen/Nl/


4.dosk.VENDETTA of Suprise-A.Vizmathy,Petyiova/H/


   dosk.Alborada DUENDE-J.Pastor,M.Gonsalbo


   dosk.Ashgate CORNUS-M.Kozłowska


   dosk.JAMMY DODGER iz Usadby Voronovo-O.Andrianova
   dosk.XIMERONI z Księżopola-R.Debersztyn-Hamerska
   dosk.White Headline's  JUMPING JACK FLASH-I.Sobczyńska
   dosk.Vest Are ZHOSTIK-U.Zenina
   bdb.Alborada OEN-E.Akopan
   bdb.GEM ro-Ka-Te-H.Bierzgalska
   bdb.DRAUGER Spanga-l.christfort
   bdb.Brait Nouz ESQUIRE .MR.MURPHY-I.Moskaluk
   bdb.SHINING BRIGHT D JUICE-O.Kolodina

klasa championów
1.dosk.CACIB,WW'06.Zw.Pl'06 ,BOB TOUCH OF CLASS du Moulin de Mac Gregor-J.Millasseau/F/



2.dosk.res.CACIB U ARE THE ONE dMdMG-A.Kryszak
3.dosk.SPOIL BRAT dMdMG-S.Birberg/S/
4.dosk.DASTINE Happy Naux-N.Uxova/Cz/

                                 III i IV lokata


    dosk.Bellevue KNIHT OF FIRE-K.v.d.Veen
    dosk.EURO Vest Are-E.Akopyan
    dosk.JACKSON Se-La-Vi-J.Jędrecka
    dosk.MATRIX Klan Mac Gregora-B.Stępień


    dosk.Leonhard's PERFECT POPSTAR-R.Banasik
    dosk.RAMMSTEIN AT Grandiflora-E.Blascińska
    dosk.Bellevue SNAP HAPY TO ASHGATE-S.Thomsom,Z.Szoke
    dosk.UNIK ON THE MOON-B.Księżopolska
    dosk.Westie-White WENPIRE-V.Henningsen
    dosk.Western DANDY-L.Rumyantseva


klasa weteranów
1.dosk.BEST WETERAN LUKY Happy Naux-N.Uxova
2.dosk.Leonhard's LUCKY LORD

SUKI

klasa szczeniąt
1.w.o. PETIT CADEAU DE Gryffindor-A.szulzycka


2.w.o.VIVAT MATJAZ VIVAT-O.Adrianova,M.Gurova

klasa młodzieży
1.dosk.WJW'06,Mł.Zw.Pl'06-Who's QUEENS HEAD-V.Lehtonen,J.palosari/Fi/




2.dosk.HUMBUCKIE White Oleander-I.Cerna /CZ/


3.dosk.WITCHCRAFT of Surprise-A.Vizmathy,K.Franer /H/



4.dosk.Leonhard's TOP CRYSTAL-M.Grunewald /D/
   dosk.BLANCA Geslander-B.Reish


   dosk.DONNA OF DARLINGTON Buttercup-z.Pingor
   dosk.BREIT NOUZ DVD-I.moskaluk
   dosk.ICECREAM dei Melograni-Corradini,M.Sartori


   dosk.MISHIEVOUS MISS FROM Gryffindor-L.Tilindiene
   dosk.SAFFIRA Jarwik-J.Rus


   dosk.W.D O'lala  TAVASZI SZEL Z.Szoke,I.Muhlberger


   dosk.Lucky Star's TRUE LOVE-V.Rogulus


   dosk.ZOEY vom Lausitzer Eck-E.Reichart


   bdb.APRIL Fanbellina-E.Napiórkowska
   bdb.CANDY BUCK Adoxa-J.Miąsek


   bdb.ELLA Victis-L.Christfort


   bdb.ENIGMA Il Bianco Cagnolina-A.Skiba


   bdb.KELLY od Bobika-E.Iłczyk


   bdb.LORELEI Vena-M.Grabowicz
   bdb.RAISA Montezuma-J.Kreyser


   bdb.SECRET TOUCH My Breavheart-E.Hyczewska


   bdb.White Top SNOW DREAM-C.Lund


   bdb.Wyremist STICKY TOFFEE  PUDDING-P.Kanenikova


   bdb.SWING of Surprise-B.Illyes


   bdb.Vogellein YO YO YOLANTA-B.Winter


   bdb.Brait Nouz ZHOZEFINA-O.Mitskevych


    db. GWADIANA-T.Rozenbaum

klasa pośrednia
1.dosk.CWC,res.CACIB ROYAL DIVA vom Deipenbrock-Fam Deipenbrock


2.dosk.TOOTSIE ROLL Superbia-B.Adamska


3.dosk.TIDE OF VICTORY Superbia-J.Jędrecka


4.dosk.EVITA vom Deipenbrock-U.Kilińska


    dosk.MOLLY Solanus-R.Banasik
    dosk.ROMA of Bornie's Best-F.Bornhoft
    bdb.AURA Daisy Club-B.Napierała
    bdb.AURORA BLUE BLOOD-A.Bezuglaya
    bdb.LEILA Happy Naux-M.Stritecka
    bdb.SONATA SNOW Danwest-Klyviene
    db.Hopecharm CHECK MATE -P.Kamenikova

 

klasa otwarta
1.dosk.CWC Alborada Eternity-J.Pastor,M.Gonsalbo


2.dosk.UP TO DATE d MdMG-A.Kryszak


3.dosk.BAMBINA dei Melograni-G.Corradini


4.dosk.W.D O'LaLa MISSHIPPI-Z.Szoke,D.Dobi
   dosk.Breit Nouz SAY ME YES -I.Moskaluk
   dosk.ASPRI NEA z Księżopola-I.E.Zumis
   dosk.SILVER SHADOW Formantis-W.Gieżek
   dosk.Viola ViVA Adoxa-M.Kozłowska
   dosk.Vest Are NURIA-A.Akopyan
   dosk.Kni's FORTUNA-A.H.Kni
   dosk.DOMENIKA White Tuvalu-I.Bila
   dosk.RIGHT THE LIGHTING Grandiflora-L.Grubliaskiene
   dosk.WALKIE TALKIE iz Usadby Voronovo-O.Andrianowa
   bdb.DRISSBEE  Beast of Prey-P.Vyplelova
   bdb.LARA Romualdus-K.Libiszewski
   bdb.Vest Are MAGIC DREAM-Y.Solyanik
   bdb.SAMANTA Dajmio-I.Ejsmont
   bdb.PSOTA Ronyć-M.Węclewicz
   bdb.SHELLA Solanus-G.Mnich
   bdb.WHITE FLOWER OF VICTORY iz Baltiskoy Peny-T.Kulebiakina
    db.AJLA Mei-Lan-G.Kwaśnik
    db.SZAKIRA z Karczewskich Szuwarów-I.Kierończyk-Geska

klasa championów


1.dosk.CWC,CACIB,BOS,WW'06,Zw.PL'06-Leonhard's SPARKS N'FIRE -M.Grunewald /D/


2.dosk.Alborada AY DE MI-J.Pastor,M.Gonsalbo /H/


3.dosk.The Dashing Devil's SNAPSHOT-Marks.PFMS.V.D.Veen /NL/


4.dosk.OLIVIA Adoxa-M.Kozłowska




    dosk.AVRA Superbia-A.Siwulska
    dosk.Bellevue by Design-Mouroguova N.
    dosk.CHARISMA of Surprise-J.Rohlaeek
    dosk.COCONUT Sunshine Celebration-M.Krisova
    dosk.FRANER IS of  Surprise-A.Vizmathy,K.Franer
    dosk.JENY Se-La-Vi-I.Dyrek-Klusek
    dosk.TET-A-TET Veterinarius-M.Vahreneva
   

          ROYAL DIVA-res.CACIB                                                      Leonhard's SPARK N'FIRE-CACIB



                        Leonhards SPARKS N'FIRE-BOS


                                      ROYAL DIVA vom Deipenbrock


                                    porównanie o Najlepszego Juniora w Rasie


Jeszcze raz wyniki -tym razem ze strony Oddziału poznańskiego Smile


West Highland White Terrier

--------------------------------------------------------------------------------

Psy - Dogs

--------------------------------------------------------------------------------

Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

--------------------------------------------------------------------------------
10141 AMADEUS vom Donaufelsen, Franz Horhan, Austria
10142 CHRISTOFER Blataj, Hana Nova, Czechy
10143 Westis Planet FINE FASHION, E. Makarova, Rosja

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

--------------------------------------------------------------------------------
10144 AGENT CORNUS Adoxa, Magdalena Parkitna b. dobra/very good
10145 AMARETTO Di Grandiflora, Eva Blascinska doskonała/excellent
10146 Alborada ARAGORN, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpania doskonała/excellent
10147 Olton AYE SWEATER BOY, . Hill, Wilson, Francja
10148 W.D.O'La La BOLGÁR KERTÉSZ, . Szoke Z., Bolgar E., Węgry doskonała/excellent
10149 BOND Geslander, Grzegorz Stachowiak doskonała/excellent
10150 BUDDY ROVER von Steinberg, Renate, Walter Berghaeuser, Niemcy b. dobra/very good
10151 DOOM DOOM OF DONCASTER Buttercup, Zsolt Pingor, Węgry b. dobra/very good
10152 ELROY Sunshine Celebration, Martina Krisova, Słowacja doskonała/excellent
10153 ESCORT Formantis, A. Chruścicka
10154 EX-PATRIOT Moonlight Spirit, Sylwia Neumann b. dobra/very good
10155 Leonhard's JUST SPACEWALKER, A. Schutze, Niemcy doskonała/excellent, lok. 3
10156 LANCASTER Vena, Magdalena Anna Urbańska
10157 LESTER Solanus, Ewa Pruchniewicz b. dobra/very good
10158 White Diamond O' lala MC DRIVER, Petra, Günter Braun, Niemcy b. dobra/very good
10159 Happy White MOVIE-HERO, Gabriella Palne Sallai, Węgry b. dobra/very good
10160 The Dashing Devil's MR MACHO, Franz Horhan, Austria
10161 MY NUMBER ONE Superbia, Loreta Grubliaskiene, Litwa doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10162 NORIS Happy Naux, Natasa Uxova, Czechy doskonała/excellent, lok. 2
10163 PEACEMAKER White Flame, Marina Friemann, Niemcy doskonała/excellent
10164 Ravnegaards PEBER, Ann Kragholm, Dania
10165 ROBI Montezuma, Joanna Kreyser b. dobra/very good
10166 SCOTT D`AMORE My Hairy Braveheart, Ewa Hyczewska b. dobra/very good
10167 SUMMER SNOW dei Melograni, Debora Miliani, Włochy
10168 T-BOY of Surprise, . Vizmathy A., Hertha C., Węgry b. dobra/very good
10169 Lucky Star's TRUST IN ME, Viola Rogolus, Niemcy b. dobra/very good
10170 TWEEZERS of Charisma, Katarina Michalkova, Słowacja doskonała/excellent
20873 HERE I AM vom Deipen Brook, Bernd, Luise, Tina Delpenbrock, Niemcy doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

--------------------------------------------------------------------------------
10171 ACE OF DIAMONDS du Moulin de Mac Gregor, Annamaria Vizmathy, Węgry doskonała/excellent, lok. 3
10172 Faiter AKTIV AGRESSIV, I. Zhelonkina, Rosja doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10173 Achnamara BACK TO THE FUTURE, Arkadiusz Tyfa doskonała/excellent
10174 COBY Victis, Ewa Iłczyk doskonała/excellent, lok. 4
10175 Bellevue HAPPY FORTUNE, Karin v.d. Veen, Hollandia doskonała/excellent, lok. 2
10176 JEVINGTON Havluv Kopec, Daniela Pilarova, Czechy doskonała/excellent
10177 LEONARDO Nie Bez Znaczenia, Kazimiera Kiełbasiewicz b. dobra/very good
10178 PACE-MAKER iz Usadby Voronovo, E. Evseeva, Rosja doskonała/excellent
10179 TIMMI 4ME z Księżopola, Mirosław Baron doskonała/excellent
10180 ULAINRICHY WHITEBALLHEAD, I. Sture, Łotwa b. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

--------------------------------------------------------------------------------
10181 Olton AYE GHENT GENT, . Hill, Wilson, Francja
10182 Ashgate CORNUS, Małgorzata Kozłowska doskonała/excellent
10183 DRAGUER Spanga, Lise Christfort, Dania b. dobra/very good
10184 Alborada DUENDE, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpania doskonała/excellent
10185 Brait Nouz ESQUIRE MR. MURPHY, Irina Moskaluk, Ukraina b. dobra/very good
10186 GEM Ro-Ka-Te, Hanna Bierzgalska b. dobra/very good
10187 GREGOR vom Ostender Hof, Elke Kadow, Niemcy doskonała/excellent
10188 HELIOS Wonderland, Wiesław Bartkowiak
10189 JAMMY DODGER iz Usadby Voronovo, Olga Andrianova, Rosja doskonała/excellent
10190 JUMPING JACK FLASH White Headline's, Izabela Sobczyńska doskonała/excellent
10191 W.D.O'La La MAESTRO, . Szoke Z., Dobi D., Węgry doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10192 Alborada OEN, R., E. Akopyan, Rosja b. dobra/very good
10193 SHINING BRIGHT D JUICE, O. Kolodina, Rosja b. dobra/very good
10194 The Dashing Devil's SPECIAL GUY, Iwona Naze doskonała/excellent, lok. 2
10195 The Dashing Devil's SPIRIT OF MINE, . Marks P.F.M., v/d Veen S., Holandia doskonała/excellent, lok. 3
10196 SZPIEG Flammeus, Anna Jendrych
10197 UN POUR MOI du Moulin de Mac Gregor, Martina Krisova, Słowacja
10198 VENDETTA of Surprise, . Vizmathy A., Petyiova V., Węgry doskonała/excellent, lok. 4
10199 XIMERONI z Księżopola, Renata Dobersztyn-Hamerska doskonała/excellent
10200 Vest Are ZHOSTIK, U. Zenina, Rosja doskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

--------------------------------------------------------------------------------
10201 DASTINE Happy Naux, Natasa Uxova, Czechy doskonała/excellent, lok. 4
10202 EURO VEST ARE, R., E. Akopyan, Rosja doskonała/excellent
10203 JACKSON Se-La-Vi, Joanna Jędrecka doskonała/excellent
10204 Bellevue KNIGHT OF FIRE, . Płotnicki W., v/d Veen K. doskonała/excellent
10205 MATRIX Klan Mac Gregora, Beata Stępień doskonała/excellent
10206 Leonhard`s PERFECT POPSTAR, Renata Banasik doskonała/excellent
10207 RAMMSTEIN AT Grandiflora, Eva Blascinska doskonała/excellent
10208 SEDIR Kozanostra, Joanna Krajewska
10209 Bellevue SNAP HAPPY TO ASHGATE, . Szoke Z., Thomson S., Węgry doskonała/excellent
10210 SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszak
10211 SPOILT BRAT du Moulin De Mac Gregor, Suzanne Birberg, Szwecja doskonała/excellent, lok. 3
10212 TOUCH-OF-CLASS du Moulin de Mac Gregor, Julien Millasseau, Francja doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
10213 U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszak doskonała/excellent, lok. 2, Res.CACIB
10214 UNIK ON THE MOON de Champernoune, Barbara Księżopolska doskonała/excellent
10215 Westie-White WENPIRE, Vini Henningsen, Dania doskonała/excellent
10216 WESTERN DANDY, L. Rumyantseva, Rosja doskonała/excellent

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Jacques Le Magnan

--------------------------------------------------------------------------------
10217 Leonhard's LUCKY LORD, Justyna Alicja Zdanowicz doskonała/excellent, lok. 2
10218 LUKY Happy Naux, Natasa Uxova, Czechy doskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches

--------------------------------------------------------------------------------

Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

--------------------------------------------------------------------------------
10219 PETIT CADEAU de Gryffindor, Aneta Szulżycka wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
10220 VIVAT MARJAZH VIVAT, M. Gurova, Rosja obiecujący/promising, lok. 2

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elżbieta Chwalibóg

--------------------------------------------------------------------------------
10221 APRIL Fanbellina, Edyta Napiórkowska b. dobra/very good
10222 ARVENA Mordor, Monika Marchańska
10223 BLANCKA Geslander, Bożena Reisch doskonała/excellent
10224 CANDY BUCK Adoxa, Jolanta Miąsek b. dobra/very good
10225 Cilvisunds CAPELLA, Annelise Hanberg, Dania
10226 DEMI Adoxa, Marzena Małecka
10227 DONNA OF DARLINGTON Buttercup, Zsolt Pingor, Węgry doskonała/excellent
10228 Brait Nouz DVD, . Lapina E., Moskaluk I., Ukraina doskonała/excellent
10229 ELLA Victis, Lise Christfort, Dania b. dobra/very good
10230 ENIGMA il Bianco Cagnolino, Agnieszka Skiba b. dobra/very good
10231 GVADIANA, Tatiana Rozenbaum, Estonia dobra/good
10232 HUMBUCKIE White Oleander, Ilona Cerna, Czechy doskonała/excellent, lok. 2
10233 ICECREAM dei Melograni, . Corradini G., Sartori M.M., Włochy doskonała/excellent
10234 KELLY od Bobika, Ewa Iłczyk b. dobra/very good
10235 LORELAI Vena, Marcin Grabowicz b. dobra/very good
10236 MINNI, Uros Palk, Słowenia
10237 MISHIEVOUS MISS FROM Gryffindor, Lolita Tilindiene, Litwa doskonała/excellent
10238 Who's QUEENS HEAD, . Lehtonen V., Palosaari J., Finlandia doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
10239 RAISA Montezuma, Joanna Kreyser b. dobra/very good
10240 SAFFIRA Jarwik, Jarosław Rus doskonała/excellent
10241 SECRET TOUCH My Hairy Braveheart, Ewa Hyczewska b. dobra/very good
10242 White Top SNOW DREAM, Connie Lund, Dania b. dobra/very good
10243 Wyremist STICKY TOFFEE PUDDING, Petra Kamenikova, Czechy b. dobra/very good
10244 SWING of Surprise, Borbala Illyes, Węgry b. dobra/very good
10245 W.D.O'La La TAVASZI SZÉL, . Szoke Z., Muhlberger I., Węgry doskonała/excellent
10246 TINA od Typków, Anna Opanowicz-Sobstel
10247 Leonhards TOP CRYSTAL, M. Grunewald, Niemcy doskonała/excellent, lok. 4
10248 Lucky Star's TRUE LOVE, Viola Rogolus, Niemcy doskonała/excellent
10249 WITCHCRAFT of Surprise, . Vizmathy A., Franer K., Węgry doskonała/excellent, lok. 3
10250 Vogellein YO-YO YOLANTA, Brigitte Winter, Dania b. dobra/very good
10251 Brait Nouz ZHOZEFINA, Olena Mitskevych, Ukraina b. dobra/very good
10252 ZOEY vom Lausitzer Eck, Evelyn Reichart, Niemcy doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

--------------------------------------------------------------------------------
10253 AS DE COEUR du Moulin de Mac Gregor, Ruth O'Connor, Francja
10254 AURA Daisy Club, Brygida Napierała b. dobra/very good
10255 AURORA BLUE BLOOD, Z. Bezuglaya, Rosja b. dobra/very good
10256 Hopecharm CHECK MATE, Petra Kamenikova, Czechy dobra/good
10257 DUCHESSE SPANGA Poldan, Vivan Osterbech, Dania
10258 EVITA vom Deipen Brook, Urszula Kilińska doskonała/excellent, lok. 4
10259 Pailot FORTUNA FOREVER, E. Dementieva, Rosja
10260 LEILA Happy Naux, Monika Stritecka, Czechy b. dobra/very good
10261 LUCKY CHERRY DI Flammeus, Maria Gnadczyńska
10262 MOLLY Solanus, Renata Banasik doskonała/excellent
10263 ROMA of Bornie's Best, Frauke Bornhöft, Niemcy doskonała/excellent
10264 SONATA Snow Danwest, Ala Klyviene, Litwa b. dobra/very good
10265 TIDE OF VICTORY Superbia, Joanna Jędrecka doskonała/excellent, lok. 3
10266 TOOTSIE ROLL Superbia, Bożena Adamska doskonała/excellent, lok. 2
10267 TOUCH OF BEAUTY dei Melograni, Francesca Zampini, Włochy
20872 ROYAL DIVA vom Deipen Brook, Bernd, Luise, Tina Delpenbrock, Niemcy doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

--------------------------------------------------------------------------------
10268 AJLA Mei-Lan, Grażyna Kwaśnik dobra/good
10269 ASPRI NEA z Księżopola, . Koriat-Zumis I., Zumis E. doskonała/excellent
10270 Olton AYE BONNE CHANCE, . Hill, Wilson, Francja
10271 BAMBINA dei Melograni, Giuseppe Corradini, Włochy doskonała/excellent, lok. 3
10272 CANDY Medicus Veterinarius, Adrianna Dambek-Machel
10273 CAROLINA de Katataos, Beatriz Betere Perucho, (Salamanaca) Hiszpania
10274 DOMENICA White Tuvalu, Ivana Bila doskonała/excellent
10275 DRISSBEE Beast of Prey, Petra Vyplelova, Czechy b. dobra/very good
10276 Alborada ETERNITY, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpania doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
10277 FABULLOUS SOPHIE FROM Grandiflora, Eva Blascinska
10278 Kni's FORTUNA, Anette H. Kni, Dania doskonała/excellent
10279 LARA Romualdus, Kazimierz Libiszewski b. dobra/very good
10280 Vest Are MAGIC DREAM, Yuliya Solyanik, Rosja b. dobra/very good
10281 W.D.O'La La MISSHIPPI, . Szoke Z., Dobi D., Węgry doskonała/excellent, lok. 4
10282 NURIA Vest Are, R., E. Akopyan, Rosja doskonała/excellent
10283 PSOTA Ronyć, Mariola Węclewicz b. dobra/very good
10284 RIDE THE LIGHTNING Grandiflora, . Grubliauskiene L., Szulżycka A doskonała/excellent
10285 SAMANTA Dajmio, Ilona Ejsmont b. dobra/very good
10286 Brait Nouz SAY ME YES, Irina Moskaluk, Ukraina doskonała/excellent
10287 SHELLA Solanus, Grażyna Mnich b. dobra/very good
10288 SILVER SHADOW Formantis, Wioleta Gieżek doskonała/excellent
10289 SZAKIRA z Karczewskich Szuwarów, Iwona Kierończyk-Geska dobra/good
10290 TOOTSI Pustynna Burza, Izabela Borkowska
10291 UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor, Agnieszka Kryszak doskonała/excellent, lok. 2
10292 VIOLA VIVA Adoxa, Małgorzata Kozłowska doskonała/excellent
10293 WALKIE-TALKIE iz Usadby Voronovo, Olga Andrianova, Rosja doskonała/excellent
10294 WHITE FLOWER OF VICTORY iz Baltiyskoy Peny, T. Kulebakina, Rosja b. dobra/very good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs

--------------------------------------------------------------------------------
10295 AGA od Rezika, Ewa Hyczewska
10296 AVRA Superbia, Anna Siwulska doskonała/excellent
10297 Alborada AY DE MI, . Pastor J., Gonzalbo M., Hiszpania doskonała/excellent, lok. 2
10298 Bellevue BY DESIGN, N. Mourougova, Rosja doskonała/excellent
10299 Cilvisunds CERES, Annelise Hanberg, Dania
10300 CHARISMA of Surprise, Jan Rohlĺček, Czechy doskonała/excellent
10301 COCONUT Sunshine Celebration, Martina Krisova, Słowacja doskonała/excellent
10302 Lucky Star's DAYDREAM, Viola Rogolus, Niemcy
10303 FRANER IS OF SUPRISE Masni, . Vizmathy A., Franer K., Węgry doskonała/excellent
10304 JENY Se-La-Vi, Irena Dyrek-Klusek doskonała/excellent
10305 W.D.O'La La JESSICA MY ORIGO, . Szoke Z., Lendvai E., Węgry
10306 OLIVIA Adoxa, Małgorzata Kozłowska doskonała/excellent, lok. 4
10307 The Dashing Devil's SNAPSHOT, . Marks P.F.M., v/d Veen S., Holandia doskonała/excellent, lok. 3
10308 Leonhards SPARKS N' FIRE, M. Grunewald, Niemcy doskonała/excellent, lok. 1, CACIB, CWC/CAC, Zw. Świata/WW
10309 TET-A-TETE Veterinarius, Maja Vahraneva, Białoruś
_________________