SOPOT 9.08.2003/CACIB/

   SĘDZIA:J.LE MAGNAN

     Zdjęcia:P.Błaszczyński

   PSY

  klasa młodzieży

  I dosk. Zw.Mł.                                     GEM Ro-KaTe-wł.H.Bierzgalska    

  II dosk.                                                  ORSON Adoxa-wł.M.Smoliński

  III dosk.                                                 MAD MAX z Księżopola-wł.T.Kowalik

                           

                                  GEM                          ORSON           MAD MAX

    klasa posrednia

  I dosk.CWC                                           FRODO Pandemia-wł.G.Mikołajczyk

                                   

    klasa otwarta

  I dosk.CWC,res.CACIB                          ROB du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

                             

      II dosk.                            WILDFLOWER FORTUNA Indepedence-wł.K.Szczepanek

     III dosk.                            JON Połkrza-wł.I.Żywiecka

             

           WILDFLOWER                                                                 JON

      IV dosk.                         BOB Szkocka Sfora -wł.M.CZaj

             dosk.                           BLUE DRAGON Dendera-wł.J.Cieślik

               

                                       BOB                                                          BLUE DRAGON

     klasa championów

  I dosk.,CWC,NPwR,BOB,BOG II           SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

                           

                                    SPEEDY                                                      ROB

          SUKI

  klasa szczeniąt

  Iw.o. BIS PUPPY III                             TORNADE BLANCHE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

                              

     klasa młodzieży

  I dosk. Zw.Mł.                                         JESSICA Urwiska Szkocji-wł.A.Siwulska

                               

    IVANKA                                                                                         JESSICA

   II dosk.                              ORI z Księżopola-wł.B.Księżopolska

                                   

     III dosk.                                IVANKA  Fanbellina-wł.I.Sobczyńska

     IV dosk.                                 BESSA Biała Osa-wł.I.Kucner

        

                               suki młodzież -lokaty

         dosk.                                     JOYCE Urwiska Szkocji-M.Borucka

         dosk.                                     DANCING IN SNOW FROM Grandiflora-wł.E.Błaszczyńska

         dosk.                                     ORSAY Adoxa-wł.M.Lesiak

         dosk.                                     SISI Flammeus-wł.M.Małota

         dosk.                                     AFRODYTA Solanus-wł.A.Paszyter

         dosk.                                     ALBINE Caravagilio-wł.R.Osiński

         dosk.                                     URSULA WHITE Połkrza-wł.J.Migoń

         dosk.                                      UNESSA WHITE Połkrza-wł.E.Królikowska

    klasa pośrednia

  I dosk.CWC,res.CACIB                              LISA BELL Jarwik-wł.M.Błażejewska

                             

    II dosk.                               FANNY Pandemia-wł.M.Krysiak

                  

    III dosk.                              FANTASIA White Matricaria-wł.A>P>Marek

   IV dosk.                                FLO FELICITAS Vertragus-wł.A.Chodorowska

 klasa otwarta

  I dosk.CWC,NSwR,CACIB                MICHELLE GRANDIFLORA Urwiska Szkocji-wł.E.Błaszczyńska

                                   

  II dosk.                                                 BLUE DEIZY Dendera -wł.M.Jędrzejewska

  III dosk.                                                 KALA Żywe Srebro-wł.B.Baron

                                   

   IV dosk.                                 BERTA SENTYMENTY z Księżopola-wł.M.Wyrzykowska

                                                 

      dosk.                          MATRA Alrauna-wł.A.Patrzykąt

      dosk.                          PERSWAZJA Beta Plus-wł.W.Bielicka