POZNAŃ -9.11.2003/CACIB/

   SĘDZIA:A.SOBKOWSKA-DOPIERAŁA

 PSY

 klasa szczeniąt (3/2/

 1.wo.                        KRONOS BLANCHE ETOILEwł.K.Heruowin

 2wo.                         White DaimantOlaLa CHECK POINT-wł.K.A.Szczepanek

             

                         I lokata                                            II lokata

 klasa młodzieży /5/4/

  1 dosk.Zw.Mł.             Alborada BUCK-wł.M.KozłowskaT.Grudzie

  2  dosk.                     ALEX z Wioski Goławiec-wł.E.Lasek

  3 bdb.                        SHREK Dajmo-wł.H.Kołakowska

  4  db.                        GESSI Romualdus-wł.B.Robak

                       

  klasa pośrednia /7/5/

               

  1 dosk.CWC,res.CACIB                  ORSON Adoxa-wł.M.Smoliński

   

  2 dosk.                                                MAD MAX z Księżopola-wł.T.Kowalik

           

  3 dosk.                                              HEART N'SOUL von Sir Malcolms Erben-wł.H.Ziemer

  4dosk.                                               GEM Ro-Ka-Te-wł.H.Bierzgalska

           

  bdb.                                                      GIN Ro ka-Te-wł.D.Tullin

  klasa otwarta /8/7/

      

  1 dosk.CWC,NPwR,CACIB,BOB     ROB du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

  2 dosk.,res.CACIB                         ORSON vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska

          

  3 dosk.                                            BLUE DRAGON Dendera-wł.J.Cieślik

  4 dosk.                                            WILD FLOWER ORTUNA Indepedence-K.Szczepanek

         

  klasa weteranów

 1 dosk.                       Westwhip HIGH PROFILE OF SAREDON-wł.P.Skrobiszewska

      

          WESTWHIP HIGH PROFILE OF SAREDON

        

                             ROB du Moulin de Mac Gregor 

 

       ORSON vom Schloss Schwuelper

      SUKI

  klasa szczeniąt /6/5/

 1 w.o.                       XANABELLA z Księżopola-wł.I.Koriat-Zumis

 2 w.o.                       XANADOO z Księżopola-wł.T.Kowalik

     

 3 w.o.                                    HETTIE Ro-Ka-Te-wł.K.Szczepanek

 4 w.o.                                    BENITA vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska

          

  ob.                                                   VIVIEN White Połkrza-wł.A.Czech

 klasa młodzieży /14/11/

 1 dosk.Zw.Mł.NJwR             SUGAR BABY Formantis-wł.M.Krysiak

 2 dosk.                                         MEYZE MELL Jarwik -wł.J.Rus

 3 dosk.                                         SHAGGY SNOW Formantis-wł.M.Kupka

 

 4 dosk.                                         STEAL THE SHOW Formantis-wł.M.Reroń

         

  dosk.                                          AKELA z Wioski Goławiec-wł.W.Gieżek

  dosk.                                          ANAHITA WHITE Matricaria-wł.J.Kolankiewicz

  dosk.                                          ORI z Księzopola-wł.B.Księżopolska

  bdb.                                            GIENI Romualdus-wł.M.Lepka

  dosk.                                          GINA Romualdus-wł.W.Płotnicki

    ?                                                  AFRODYTA Biała Osa-wł.M.Zimińska

  ?                                                    TRISZA Victis-wł.I.Zachwieja

  klasa pośrednia /8/7/

  1 dosk.CWC,NSwR,CACIB      FANNY Pandemia-wł.M.Krysiak

  2 dosk.                                      FIONA Pandemia-wł.J.Rosada

       

 3 dosk.                                    FANTASIA WHITE Matricaria-wł.A.P.Marek

 4 dosk.                                     LIRA Montezuma  -wł.J.Szorkin

 

  bdb.                                                 PRYTY z Księżopola-wł.E.Schabenbeck

  bdb.                                                 OKRUSZKA Robiniowe Kwiaty-wł.B.Jaworska

 klasa otwarta /13/8/

 

 1 dosk.CWC,res.CACIB               OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska

 

 2 dosk.                                        Leonhard's SHARYLIN-wł.M.Grunewald

 

 3 dosk.                                            BASSICA Montezuma-wł.T.Mierzejewski

 

 4 dosk.                                                BERTA SANSEMENTY z Księżopola-M.Wyrzykowska

 

 bdb.                                               ARIA v.Brabant Hof-wł.Z.Muszyński

 bdb.                                              ULTIMA Volarius-wł.D.Drozdowska

 bdb.                                              Ł-ZULA Alrauna-wł.B.Chęcińska

 bdb.                                              NICOLE Śnieżna Kulka-wł.W.Janas

 

                                   FANNY Pandemia

       

               OLIVIA Adoxa

 

           porównanie o BOB

    

          porównanie o najlepszego juniora w rasie