32x32

Dzwoniące rolki Skateparki wymagają mistrzostwa w jeździe tyłem i komfortu podczas stawiania czoła różnym wyzwaniom. Nauka bezpiecznego pływania do tyłu z ciężarem na rolce wleczonej, uczy Cię podstawowej pozycji zjazdu tyłem na rampie lub misce. Ale są 4 pozycje nożyc i ciężarków do tyłu, które należy ćwiczyć na płaskim. W każdej z tych nożyc do tyłu sprawdź, czy twoja waga jest na zidentyfikowanej nodze za każdym razem – 1. prawa noga prowadząca, 2. lewa prowadząca, 3. prawa tylna i 4. lewa noga spóźniająca. Powinieneś również czuć się komfortowo na płaskim terenie w jhrndiasd83123, skacząc od tyłu do tyłu po wyimaginowanych lub rzeczywistych przeszkodach na powierzchni. W skateparkach chodzi o skakanie, a skoki w skateparku są ryzykowne, chyba że lądowanie jest najpierw całkowicie stabilne na płaskim terenie. Rampy z ich przyspieszaniem i zwalnianiem sprawią, że skoki będą trudniejsze i bardziej niebezpieczne. Płynność wsteczna ze zjazdami o różnym nachyleniu.

32x32

Dzwoniące rolki łyżwiarzy w bowlach i halfpipe, wykonując 180 skoków na wierzchołku, zostawia ramię z wleczoną ręką za sobą, tworząc nie kwadratową górną część ciała, lądując z jedną ręką na boku lub, co gorsza, za plecami. W ten sposób łamią się ręce i nadgarstki. Wygoda podczas zjazdu do tyłu, wyczuwanie przyspieszenia i kontrolowanie prędkości oznacza, że ​​gdy napotkasz wzniesienie podczas jazdy na łyżwach

32x32

Większość łyżwiarzy uczy się jeździć do tyłu za pomocą pewnego rodzaju „ruchu tyłka do tyłu”, utrzymując obie rolki na ziemi podczas próby napędzania. Wyobraź sobie jazdę do przodu w ten sam sposób – nie byłaby wydajna ani w ogóle stylowa! W tym nowym filmie na naszym kanale YouTube pokazuję najlepszy sposób na naukę jazdy wstecz i wyjaśniam, dlaczego ta metoda działa na wszystkich poziomach umiejętności – początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Może wydawać się proste, aby po prostu odtworzyć sposób, w jaki wszyscy jeździmy do przodu, ale wymaga to solidnego balansu do tyłu, sterowania i utrzymywania ciężaru na każdej nodze. Nic tak nie poprawi Twojej jazdy do tyłu, jak to ćwiczenie na filmie, a w miarę postępów i szybkości ćwiczenie staje się coraz trudniejsze. Dzięki temu ćwiczeniu na jhrndiasd83123 nauczysz się jeździć do tyłu szybciej niż przy użyciu jakiejkolwiek innej metody, a także skuteczniej rozwiniesz swoją słabszą stronę, zmniejszając ryzyko kontuzji i braku równowagi dzwoniące rolki .