Legnica/CWC/-5.08.2007

                                                      
 

      LESZNO 24.05.2003 /CACIB/

                                     SĘDZIA:J.DOSTAL /CZ/

                    

                                                            PSY

                                   KLASA MŁODZIEŻY

      1.dosk.Zw.Mł.-MARCUS z Księżopola-wł.U.Mierzejewska-Langer

        2.dosk.-ORLANDO Urwiska Szkocji-wł.B.Osak

                                                        

                                                                                          I lokata

                                                                                        

                          II lokata

                                                                      KLASA POŚREDNIA

      1.dosk.CWC-OLIVER Urwiska Szkocji-K.Krzyżowski

        2.dosk.FERBI Ro-Ka-Te-wł.K.Wojtyniak

 

                                                                                                              

                                                                  KLASA OTWARTA

    1.dosk.CWC,Res.CACIB-NEFI z Norblińskiej Doliny-wł.J.Górski

    2.dosk.WILD-FLOWER FORTUNA INDEPEDENCE-K.A.Szczepanek

    3.dosk.BASTER Śląska Gwara-wł.E.Błaszczyńska

                                                          

                                                                             I lokata

                                                                                                 

                                                    II i III lokata                          

                                                                     KLASA CHAMPIONÓW

  1.dosk.CWC,NPwR,CACIB-WESTWHIP HIGH PROFILE OF SAREDON-wł.P.Skrobiszewska

                                                             

                                                                       SUKI

                                               KLASA MŁODZIEŻY

  1.dosk.Zw.Mł.  -NICOLETTE z Księżopola-wł.A.Zatorska

  2.dosk.-VICTORIA Urwiska Szkocji -wł.N.Perek

  3.dosk.BESSA Biała Osa-wł.I.Kucner

  4.dosk.JOYCE Urwiska Szkocji-wł.M.Borucka

     dosk.JESSICA Urwiska Szkocji wł.A.Siwulska

     dosk.DANCING IN SNOW FROM Grandiflora-wł.E.Błaszczyńska

     bdb.FIONA Pandemia

     bdb.FIZIA Celtica

                                                                                                                  

                                               

                                                                        KLASA POŚREDNIA

  1.dosk.CWC-LORA Montezuma-wł.J.Szorkin

   2.dosk.MICHELLE GRANDIFLORA Urwiska Szkocji-wł.E.Błaszczyńska

   3.dosk.-FLEUR Ro-Ka-Te-J.Jaskulska

                                                                        KLASA OTWARTA

   1.dosk.CWC,Res.CACIB-JOSEPHINE Blataj-H.Nova

    2.dosk.-TOSIA Pandemia-wł.E.Pruszewicz

    3.dosk.-ARIA v.Brabant Hof-wł.Z.Muszyński

                                                                             KLASA CHAMPIONÓW

   1.dosk.CWC,NSwR,CACIB,BOB-QUENESIS Blataj-wł.H.Nova

   2.dosk.-ZETINA Vertragus-wł.J.Rus

                        

                   

                               suki  - CACIB i Res.CACIB

                                  

                                                              BOB