KRAKÓW /CACIB/-29.06.2003

                 SĘDZIA: M.KOZŁOWSKA

      PSY

    klasa szczeniąt

  I w.ob.-                     SHREK urwiska Szkocji-wł.J.Westfal

   II.ob.-                        DOLAR RAPIDE Peso-wł.A.Pukal

   III ob-                        COBI Biała Radość-wł.J.Szyndera

        klasa młodzieży

  I dosk.Zw.Mł.          MARCUS z Księżopola-wł.U.Mierzejewska-Langer

    II dosk.                     OZZY Adoxa -wł.A.Włodek

    III dosk                      ORLANDO Urwiska Szkocji-wł.B.Ossak

     klasa pośrednia

   I dosk.CWC               ORSON vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska

   II dosk.                        OLIVER Urwiska Szkocji -wł.K.Krzyżowski

   III dosk.                       Charosmak COLD AS ICE-wł.Cikhartova&Svecova

   IV dosk                       EDDIE Wierszyki-wł.K.Niemiec

       bdb.                          BEN Abdank-wł.S.Węgrzyk

           klasa otwarta

  I dosk.CWC,CACIB,BOB -SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

   II dosk.                          TITANIC vom Deipen Brook-wł.U.Kilińska

   III bdb.                            PIGMALIN Beta Plus-wł.M.Burska

   IV bdb.                           DŻYGIT z Utartych Szlaków-wł.M.Cichoń

            klasa championów

  I dosk.CWC,res.CACIB- ROB du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

   II dosk.                            GRAFF Adoxa-wł.I.Naze

         SUKI

        klasa szczeniąt

  I w.ob.  BIS PUPPY          TORNADE BLANCHE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

   II ob.                                     AKELA z Wioski Goławiec-wł.W.Gieżek

              klasa młodzieży

  I dosk.Zw.Mł.BJwR,BJIIIgr FANNY Pandemia-wł.M.Krysiak

   II dosk.                                     OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska

   III dosk.                                    NICOLETTE z Księzopola-wł.A.Zatorska

   IV dosk                                    VICTORIA Urwiska Szkocji-wł.N.Perek

        bdb.                                      AGA od Rezika-wł.E.Hyczewska

        db.                                         GINGER Ro-Ka-Te-wł.T.Słowik

              klasa pośrednia

    I dosk.CWC,CACIB               JESSICA Urwiska Szkocji-wł.A.Siwulska

    II dosk.                                     BASSICA Montezuma wł.T.K.Mierzejewscy

   III dosk.                                     MANDY Kanzas -wł.M.Cichura

   IV dosk.                                    ARIA Samantino Polonica-włG.Nowicka

       dosk.                                     DUCKY z Zelene Orechovky-M.Cikchartova

       bdb.                                       ATA od Rezika -wł.A.Rezac

       bdb.                                       AYLA od Rezika-wł.M.Dziemdok

        bdb.                                      LORA LOONA Adoxa-wł.R.Chymlak

        db.                                         MARKIZA Kanzas-wł.M.Będzia

            klasa otwarta

    I dosk.CWC,res.CACIB       AZALIA Klan Eteli-wł.I.Naze

     II dosk.                                    SANDRA Gremlinek-wł.N.Perek

     III bdb.                                     AYSHA Biała Radość-wł.W.Chrząszcz

     IV bdb.                                    EGIDA Samantino Polonica-wł.E.Zdebska-Zając

          bdb.                                    ARIA Montezuma-wł.A.Pukal

         klasa championów

      I dosk.CWC                           KAJA Montezuma II -wł.A.Pukal