KATOWICE 28.03.2003

PSY

KL.młodzieży

I dosk.Zw.Mł.OLIWER Urwiska Szkocji wł.K.Krzyżowski           

II dosk.MARCUS z Księżopola                                                         

IIIbdb.DEWIL Orchidea Boyx's                                                      

db-MAD MAX zKsiężopola                                                               

       db-MARAMAO z Księżopola                                                                  

           db-MAFISTO Princessa Majalis                                                               

                               Kl.pośrednia                          

I dosk.CWC,res.CACIB-SPEDDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak                

II bdb.FLAP ro-KA-te                                                                            

III db.BEN Abdank                                                                                

                                  Kl.otwarta                           

I dosk.CWC,CACIB,BOB-ORSON vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska

II dosk.ROY Happy Naux                                                                

III dosk.TITANIC vom Deipen Brook                                              

IV dosk.WILD FLOWER FORTUNA INDEPENDENCE                          

dosk.BASTER Śląska Gwara                                                     

bdb.IARBA Victis                                                                        

bdb.ALEX Mei-Lan                                                                      

db.KARIM Hase                                                                           

                                                       Kl.championów                       

I dosk.CWC-ROB du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak

II dosk.White Diamant O'LaLa SPECJALISTA                       

III dosk.GRAFF Adoxa                                                             

SUKI

KL.SZCZENIĄT

I w.o.BIS PUPPY-VICTORIA Urwiska Szkocji-wł.N.A.Perek

II w.o.OLIVIA Adoxa                                                                    

III o.HELLO Horand Plus                                                          

Kl.młodzieży

I dosk.Zw.Mł. BIS JUNIOR -FANNY Pandemia-wł.M.Krysiak                    

II dosk.JESSIKA Urwiska Szkocji                                                                 

III.dosk.JOYCE Urwiska Szkocji                                            

IV bdb.White Diamant O'LaLa MY SWEET LOVE                                           

bdb.MALA Victis                                                                                 

bdb.DANCING IN SNOW Grandiflora                        

db.GINGER Ro-Ka-Te        

dst.-BEZA Biała Radość                          

Kl.pośrednia

I dosk.CWC,res.CACIB-DUCKI ze Zelene Orechovky-wł.M.Cikhartowa

II bdb.KARI v.Brabant-Hof                                                                            

III db.FANCY Ro-Ka -Te                                                                                 

Kl.otwarta

I dosk.CWC,CACIB-AGRIPPA White Oleander-wł.Cerna,E.Vyplelova

II dosk.ODETTE Blataj                                                                                

III dosk.YANETTE White Oleander                                                           

IV dosk.AZALIA Klan Etelii                                                                          

dosk.FINEZJA Adoxa                                                                                  

bdb.SANDRA Gremlinek                                                                            

Kl.championów

I dosk.CWC Quenesis Blataj   -wł.S.Satanova                                       

 

sędzia:Karl  JARVINEN -Finlandia

 

 

         

PSY KL.MŁODZIEŻY

 PSY KL.POŚREDNIA

PSY KL. OTWARTA-I,II,III LOK.

PSY KL.CHAMPIONÓW  I i II LOK.

ZW.KL.SZCZENIĄT-SUKA-BIS PUPPY

SUKI MŁODZIEŻ I,II,III LOK.

SUKI KL. OTWARTA

 

 

PORÓWNANIE SUK

 

PORÓWNANIE  BOB

                                               PORÓWNANIE BOB                                         

AUTORAMI WSZYSTKICH ZDJĘĆ SĄ EWA I PRZEMYSŁAW BŁASZCZYŃSCY