KATOWICE/CACIB/18.03.2005

SĘDZIA:J.OPARA
wyniki:A.Kryszak                           GALERIA ZDJĘĆ

PSY
Klasa szczeniąt/Puppy Class

1 w.o.                        NICK Urwiska Szkocji-wł.T.Prądzyński
2 w.o.                        RAMMSTEIN at Grandiflora-wł.E.Błaszczyńska
3 w.o                         NORRIS Urwiska Szkocji-wł.R.Kluba


Klasa młodzieży/Junior Class
1 dosk.Zw.Mł.,NJwR           U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak
                                                                                                                           R.O`Connor
2 dosk.                                  CHARLIE Perła Południa-wł.J.Kijak
3 dosk.                                  Lymehills GLENFIDDICH-wł.B.Księżopolska


Klasa pośrednia/Intermediate Class
1 dosk.CWC,res.CACIB      UN POOR MOI du Moulin de Mac Gregor -M.Krisova
2 dosk.                                 Leonhard's PERFECT POPSTAR -wł.R.Banasik
3  dosk.                                UNIK ON THE MOON de Champernoune-wł.S.Nazarikhina
                                                                                                          & B.Księżopolska
4 bdb.                                   SILVER Adoxa -wł.j.Głąb
   bdb.                                   AVRILL Krasny Sen-wł.B.Lipik
   bdb.                                   FIGARO Strzał w Dziesiątkę -wł.M.Uryga-Racuszka


Klasa otwarta/Open Class
1 dosk.CWC,CACIB,BOB,3 BOG  TALK BACK du Moulin de Mac Gregor -
                                                                      wł.R.O`Connor &A.Kryszak
                                                                                                              
2 dosk.                                  The Dashing Devil's SPECIAL GUY -wł.I.Naze
3 dosk.                                   Bellevue SNAP HAPPY TO ASHGATE -włZ.Szoke
4 dosk.                                   XIMERONI z Księżopola-wł.R.Debersztyn-Hamerska
    bdb.                                    BORYS Perła Południa-wł.P.Dziewoński
    bdb.                                    EAGLE Ro Ka Te -wł.M.Ciemniewska
    bdb.                                    SNOOPY Gremlinek-wł.Hapek-świącka

Klasa championów/Champion Class
1 dosk.CWC                          Alborada BUCK -M.Kozłowska
2 dosk.                                  Seedwe's SOUND OF BELLINI FOR WHO'S-wł.M.Suprono
                                                                                                                           wicz


SUKI/BITCHES


Klasa szczeniąt/Puppy Class

1 w.o.BEST PUPPY             HAPPY ANGEL Urwiska Szkocji-N.Perek
2 w.o.                                   HOLLY HUNTER Urwiska Szkocji-A.Olesiak
3 w.o.                                   LEJDI Montezuma-wł.D.Zielińska


Klasa młodzieży/Junior Class

1 dosk.Zw.Mł.                      ASPRI NEA z Księżopola-wł.I.Koriat-Zumis,E.Zumis
2 dosk.                                  JENY Se-La-Vi-wł.I.Dyrek-Klusek
 3 dosk.                                 W.D. O'La La TOMORROW -wł.Z.Szoke
4 dosk.                                  VIOLA VIVA Adoxa-M.Kozłowska
   dosk.                                   BIBI od Rezika-wł.A.Rezać
   dosk.                                   FABULOUS SOPHIE from Grandiflora -wł.E.Błaszczyńska
   dosk.                                   SAMANTHA Formantis-A.Tomiczek
   bdb.                                   
ALPI Anila Blanca-wł.A.Skiba
   bdb.                                    FIONA Biała Osa -M.Borucka
   bdb.                                    Karamynd FORGET ME NOT-wł.E.Zumis
   bdb.                                    MAMBA Klan Mac Gregora-wł.K.Hryniewicz-Struss
   dyskw. za warczenie       AURA Superbia -A.Siwulska


Klasa pośrednia/Intermediate Class
1 dosk.CWC,NSwR,CACIB    UP TO DATE du Moulin de Mac Gregor -wł.A.Kryszak
2 dosk.                                    TWIGGY Vena  -T.Schweizer
3 dosk.                                    KORA Solanus  -wł.R.Banasik
4 dosk.                                    SPIRIT OF LOVE the Dashing Devil's-wł.M.Kozłowska
   dosk.                                    HELGIRL Tanamera -wł.M.Berger


Klasa otwarta/Open Class
1 dosk.CWC,res.CACIB   MATHILDA Vena -wł.T.Schweizer
2 dosk.                               RONDA Kanzas -D.Sikora
3 dosk.                               LUCKY Urwiska Szkocji -D.Głodkowska
4 dosk.                              AGA od Rezika-wł.E.Hyczewska
  dosk.                               BASSICA Montezuma-T.Mierzejewski
   dosk.                               RONDA Kanzas -D.Sikora
   bdb.                                 AIKE z Wioski Goławiec-J.Roszkowska
   bdb.                                 AMANDA Blizard-M.Warmuzińska
   bdb.                                 CZARA Kizos -D.jeglińska-Moskal
   bdb.                                 DAKA Samantino Polonica -wł.M.Kowalewski
   bdb.                                 LUSSI Montezuma -A.Jagła
   bdb.                                 TINA Ole-wł.A.Matlak
   bdb.                                 YENTL Victis-włE.Iłczyk


Klasa championów/Champion Class
1 dosk.CWC                         OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska
2 dosk.                                 BERTA SANSEMENTY z Księżopola 
3 dosk.                                 ULRIKA Tresnovy Kvet-M.Krisova
4 dosk.                                 MILADY Urwiska Szkocji-wł.D..Głodkowska

         

                                                                   BOB